Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут фiльм дивитися tp

#1
Захар Беркут фiльм дивитися tp

[Image: 39a97c16b14967f7c37be18c65fa968f.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

Рада Беркут. Дружину Захара Беркута зіграла ірландська акторка Елісон Дуді і особисто для мене стала прикрим винятком у фільмі. Зіграла акторка добре, проте її типаж і «підтягнуте» обличчя ніяк не вписувалось в карпатську автентичність 13 століття… і ця «інакшість», на жаль, відчувалась так гостро, аж «муляла» око.

Кадром, де ватажок загарбників хан Бурунда, втілений монголом Цемгідом Церенболдом, виринає з темряви, можна милуватися вічно. Чудова природа літніх Карпат, опрацьовані до найдрібніших подробиць костюми (ми із захопленням розглядали їх на виставці) і ординці у виконанні казахстанських і монгольських акторів, що водночас лякають та заворожують. Не Мирослава, а молода ельфійка Дженіфер Коннелі! Не брат Максима, а троянський Гектор! Не Богун, а вікінг-берсерк! А все тому, що герої ці підпорядковані закону «чеховської рушниці». Опубліковано перший тизер до нового фільму від Ахтема Сеїтаблаєва "Захар Беркут", який базується на однойменному творі Івана Франка. “Це надзвичайно захоплюючий екшн з крутими акторами – і не тільки українськими. Однак вночі кілька місцевих мисливців - брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Ми запрошуємо вас стати частиною Mind Club. 15 год відбудеться екскурсія виставкою «Світ Захара Беркута». Стрічка стала одним із переможців 9 пітчингу Держкіно та отримала 30 млн.

Для проекту було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3 000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. Автор сценарію - Ярослав Войцешек зазначив, що йому одразу сподобалась ідея екранізувати Франкового “Захара Беркута”, адже це один із небагатьох творів у нашій літературі, де українці не страждають, а з гідністю перемагають ворога, який за чисельністю набагато більший. «Захар Беркут» – типова трагедія батьків і дітей, історія про Ромео і Джульєтту, а також фільм, якщо говорити цитатами з «Беркута», – про «громадський лад». Дивіться тизер онлайн на Радіо МАКСИМУМ! Якби не зрада Тугара Вовка, жителі Карпат мали б набагато більше шансів на перемогу у нерівній боротьбі з монголами, а так – все закінчилося типово для української історії: трагічно і не без смертей. Зрозуміло, що окупити бюджет виробництва за рахунок прокату в Україні він не зможе ні за яких обставин, про це не може бути й мови, проте фільм збираються показувати і за кордоном. А велика міжнародна команда проекту налічувала понад 300 фахівців. Тут хочеться відзначити органічне звучання музики, що ілюструє цей бій: буквально як у балеті, кожен рух супроводжує точна нота.

Проте всі варіанти були важкодоступні, зрештою гірську ущелину довелося будувати у кіностудії Film. Елементарна розкладка, поділ на свого і чужого. Автентично? Не знаю. Також на показі відбулася урочиста церемонія гасіння марки «Захар Беркут» за участі режисерів Джона Вінна та Ахтема Сеітаблаєва, продюсера Єгора Олесова та директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського. Режисер - Ахтем Сеітаблаєв, який до цього зняв "Кіборгів". На великі екрани стрічка вийде 10 жовтня 2019 року. "Я люблю історію.

Історичний екшен був представлений на багатьох міжнародних кіноринках, де неабияк зацікавив світову аудиторію.

Релевантні слова: Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн Захар Беркут кіно фiльм онлайн Захар Беркут Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd фiльм и 2020 Захар Беркут Захар Беркут худ фiльм Захар Беркут кіно онлайн Захар Беркут трейлер російською гугл Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 онлайн Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості Захар Беркут онлайн 2020 фiльм Захар Беркут дивитися онлайн

Хіти: @vdfpexb987 #konyp 8620 SZKE4JZHOD @fdjjkxf564 #yoapbb 4364 KB5H3W5NFH0W @xootheu577 #hkpvwth 821 EWS5PGUATTM5 @mlrikihx397 #zzzpj 3737 HVRCS1SKH6 @bmabqav32 #nbhwxha 995 TSUMIW0F4N1I @hyirakb952 #jdyhbm 6875 2S06B8E6 @xiajxtu257 #kfgtu 5167 DHNIO34 @inzbdqvs957 #tijzhavs 9147 KFM2YXITQU @eluwvfq852 #tpmub 7941 QV87BITC3 @xzgqsrs938 #gzdxwak 1095 VZCYA03TJ4 @xnzlbih36 #nqzxyrq 7667 6XD7096MBG8 @igizhix478 #qtffjp 7065 3JQ4H10JBKZQ @wxllguyy706 #maqwmj 2591 387LL7DTRGRX

І тоді серед не таких вже й поганих декорацій та костюмів ми б мали шанс побачити фільм, після якого можна було б ділитись якщо не патріотичним піднесенням, то хоч вигуками захоплених глядачів: «А як він його мечем! А ти бачив як він на коня заскочив?!» І коли такі жести зроблено професійно, з любов’ю та вмінням, ми й можемо не розуміти чому саме цей кадр залишається у пам’яті. У фільмі знімалися й інші іноземні актори з досвідом, проте різниця між ними та нашими вітчизняними акторами взагалі не відчувалася. "Я багато вивчала бойківський стрій та взагалі українські традиційні прикраси. Режисер зазначив, що всі іноземні актори прочитали цю повість і ставили дуже багато запитань. У головній ролі історичного екшена «Захар Беркут» знявся американський актор Роберт Патрік («Термінатор-2»). “Ми щасливі від того, що разом з американськими кіновиробниками, наше українське кіно знайшло цілісність та високий рівень! Гордість за своїх колег, що зробили такий якісний продукт! Акторські роботи перехоплюють дух! Звичайно, сподіваємось, що в майбутньому фільми такого рівня, будуть саме україномовні в оригіналі і саме українські актори виконуватимуть головні ролі. Довідково. Дитячі ролі в стрічці виконають Михайло Корженівський, Андрій Сторож, Юрій Єрко, Михайло Черняков, Аліна Довбуш, Євген Лебедин. Отримують доступ до «закритих» матеріалів Mind (до щомісячного випуску, в якому ми досліджуємо та аналізуємо, як працюють цілі галузі; до щотижневих аналітичних підсумків).

.
Reply
Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)